Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Škola > Akce školy > AKCE Mikuláš Andílek a čerti – TRADICE trvající 20 let

AKCE Mikuláš Andílek a čerti – TRADICE trvající 20 letDatum konání:
4.12.2015
Datum ukončení:
5.12.2015

tentokrát zajištěna nejen současnými studenty naší školy, ale i našimi absolventy. Již tradičně jde o  Bc. Vláďu Trnku DiS., (Mikuláše)  - absolvent DZZ na naší škole, který pracuje v SRN a přijel již druhým rokem jen kvůli dětem.

Dalším naším bývalým studentem je Honza Trnka, DiS. (také absolvent DZZ na naší škole), který také pokračuje ve spolupráci s naším svatěčertovským týmem.

Akce opět proběhla v obou Dětských domovech na – Severní Terasa a Střekov a také v Masarykově nemocnici na oddělení Dětské chirurgie.

To, co nás každý rok nejvíc těší, jsou rozzářená dětská očka. Terezka a Kristýnka (studentka DZZ 1. Ročník) byla něžný andílek Vláďa naprosto dokonalý a vše chápající Mikuláš a služebně starší čerti Honza a Vojta, dokázali na sebe napojit čerta Davida, služebně mladšího, ale také už druhý rok s námi spolupracujícího. Stejně jako Honza a Vojta „strašil“ i David s citem, aby se děti moc nebály. Čert, který už s námi spolupracoval v letech předchozích a vynechal pouze jeden rok je Vojta Fišera (student DZZ 1. ročník). Pro děti měl v rukávu y schované čokoládky, aby jim udělal radost.

Co je pro nás nejdůležitější????

No přeci RADOST DĚTÍ!!!!
Mikuláš – Bc. Vláďa Trnka DiS.
Andílek 1 – Terezka Nožárová ZA 2. A
Andílek 2 – Kristýna Nešvarová DZZ 1
Čert 1 – Honza Trnka DiS.
Čert 2 – Vojta Fišera DZZ 1
Čert 3 – David Machart – žák 9. třídy ZŠ Chlumec

Díky pedagogům naší školy a dětem i studentům se nashromáždily pro děti dárečky v podobě hraček, dobrot ale i oblečení, a ještě jednou překrásných hraček a potřeb do školy v podobě dárečků, které už zůstaly schované na Ježíška J

Celému svému MIKULÁŠSKÉMU TÝMU děkuje Ala Vekrbauerová

Foto z akce 1

Foto z akce 2

Foto z akce 3