Domů > Škola > Akce školy > Akce v ZŠ Tisá

Akce v ZŠ Tisá

25.2.2014

Zpráva z akce

Dne 25. 2. 2014 Záchranáři z druhého ročníku ze Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické v Ústí nad Labem přijeli do Základní školy v Tisé, kde proškolili děti druhého stupně v poskytování první pomoci. Akce se zúčastnily i děti ze ZŠ praktické v Neštěmicích, které zde svedly turnajový zápas ve florbale se zdejším týmem. Nezůstalo jen u slov, vše si žáci vyzkoušeli na vlastní kůži v praxi, jak dokazují fotografie. Studenti - záchranáři museli uznat, že první pomoci se na naší škole věnuje velká pozornost a děti si v nenadálých situacích, vyžadujících tyto znalosti, umí poradit. Děkuji vedení školy, že umožnilo studentům tuto akci realizovat a Evě Rohanové za ochotu spolupracovat. Chválím studenty za jejich přístup k dětem a způsob, jakým s nimi pracovali. Ohlasy od dětí jsou pozitivní. Též předávám poděkování zástupců ze Základní školy z Neštěmic všem, kteří se na zajištění a realizaci akce podíleli.

Ing. Štěpánka Janstová