Domů > Škola > Akce školy > Cyklisťák 2015

Cyklisťák 2015

30.5.2015

Zpráva z cyklistického kurzu.

Ve dnech 24. 5. - 30. 5. 2015 proběhl cyklistický kurz žáků SŠ v širším okolí Máchova jezera.

Ubytováni jsme byli v areálu Termit, kde měli žáci možnost využívat sportovních ploch pro florbal, beach volejbal a kurt pro Šimbal. V průběhu týdne proběhly soutěže ve střelbě ze vzduchové pušky a také turnaj v Šimbalu.

Trasy pro cyklistiku byly nenáročné do 40 km s častými přestávkami. Třetí den pobytu jsme podnikli dopolední výlet na hrad Bezděz a odpoledne následovaly sportovní aktivity ve florbalu, kroketu a petangu.

V průběhu celého pobytu se žáci v počtu 25 chovali ukázněně a také nedošlo k žádným vážným úrazům.

Žáci si pobyt se sportovními aktivitami pochvalovali a též rodiče poděkovali za vydařenou akci.

Zpracoval vedoucí kurzu Nedvěd Josef, učitel TEV