Domů > Škola > Akce školy > Krajské finále ve florbalu kategorie V. dorostenky

Krajské finále ve florbalu kategorie V. dorostenky

Zpráva z krajského finále ve florbalu kategorie V. dorostenky

Včera, dne 28. 1. 2014 se zúčastnil výběr děvčat SŠ krajského finále ve florbalu v Teplicích. Startovalo celkem osm škol, které byly rozděleny do dvou skupin. Ve své skupině naše dívky skončily na druhém místě. Od prvního místa ve skupině je dělila jen jedna branka. V boji o celkové třetí místo podlehly silnému tlaku teplického gymnázia, kde dívky byly více svěží a odpočinutí. Bohužel některé žákyně z naší školy do Teplic nepřijely a ani se neomluvily, ačkoliv den před zápasem svoji účast přislíbily.  Zápasy byly vyrovnané a naše florbalistky bojovaly velmi houževnatě až do úplného vyčerpání.

Za vzorné reprezentování a umístění na 4.místě, podám návrh na udělení pochvaly ředitelky školy.

Vedoucí výpravy Mgr. Nedvěd Josef, učitel TEV                               Ústí nad Labem  29. 1. 2014