Domů > Škola > Akce školy > Mikuláš, andílci a čerti

Mikuláš, andílci a čerti

5.12.2016

Foto z akce

Nadílku můj svatý a čertovský tým, udělal v den svatého Mikuláše, tedy 5. prosince, v dětských domovech na Severní Terase a Střekově a také v Masarykově nemocnici, na oddělení Dětské chirurgie
a Intermediární péče.

Již potřetí v roli andílka přišla Terezka Nožárová, žákyně třídy ZA3A. Svoji premiéru měl naopak náš nejmladší čert ze ZL1A David Machart.

Děkuji pedagogům naší školy (ti pochvalu na vysvědčení nedostanou) a dále žákům i studentům, za jejich pomoc při realizaci nadílky. Pro děti se díky všem těmto lidem povedlo nashromáždit dárečky v podobě hraček a dobrot.

Pod stromeček pak Ježíšek ze zdrávky uložil v obou dětských domovech jeden velký a jeden menší balíček - dáreček s oblečením, kosmetikou, knihami, překrásnými hračkami a potřebami do školy.

Celému svému MIKULÁŠSKÉMU TÝMU a vám všem ze školy, kdo jste se podíleli na tom, že dětská očička opět zářila, děkuje Ála Vekrbauerová.