Domů > Škola > Akce školy > Mikuláš pro děti z Dětských domovů

Mikuláš pro děti z Dětských domovů

5.12.2017

Mikuláš andílci čerti a Ježíšek pro děti z Dětských domovů

Foto z akce

Nadílku můj svatý a čertovský tým tentokrát pro všechny děti udělal opět v den svatého Mikuláše, tedy 5. Prosince v Masarykově nemocnici na oddělení Dětské chirurgie a v dětském domově na Severní Terase (na Střekov jsme z důvodu karantény jít osobně nemohli, nicméně děti dostaly v mikulášských taškách nadílku od Mikuláše ze zdrávky). Tentokrát se nám podařilo připravit tašku s dárky i pro děti z dětského domova v Litoměřicích.

Jako zástupce svatých a čertů z naší školy již čtvrtým rokem přišel andílek ze ZA 4 A Terezka Nožárová, druhým andílkem byla premiérově Pavlínka Mohrová ze ZL 3 A, Mikulášem se stal Štěpán Slavík ze ZL 3 B, čertem již tradičně ze ZL 2 A David Machart.

Děkuji velice všem pedagogům naší školy, (ti pochvalu na vysvědčení nedostanou) a některým dětem a studentům, za jejichž pomoci se nadílku opět povedlo uskutečnit.  Ze třídy ZA 1 A byla účast veliká – 22 dětí. Pro děti se díky všem těmto lidem povedlo nashromáždit dárečky v podobě hraček a dobrot.

Pod stromeček pak Ježíšek ze zdrávky uložil v obou dětských domovech velký vánoční balíček s dárky v podobě oblečení, kosmetiky, knih a překrásných hraček i potřeba do školy. Nechybí ani dárečky, které si děti od Ježíška přály. J

Celému svému MIKULÁŠSKÉMU TÝMU a všem lidem ze školy, kteří se podíleli na tom, že dětská očička zářila, děkuje

Ala Vekrbauerová