Domů > Škola > Akce školy > Naše účast na Mattoni půlmaratonu v Ústí nad Labem

Naše účast na Mattoni půlmaratonu v Ústí nad Labem

15.9.2013

Dne 15.9.2013 se naše škola zúčastnila Mattoni půlmaratonu v Ústí nad Labem. Žáci i pedagogický sbor předvedli výborné výkony a tím tak přispěli k propagaci "živé školy", kde se stále něco zajímavého děje.

Za žáky startovali tito reprezentanti:

Štafetový půlmaraton bez rozdílu věku, absolvovali v pořadí od startu: Petr Pilný, Jaroslav Kříž, Vojtěch Mordovanec a finišmen Filip Seyfryd s dosaženým časem  1:34:59, kterým se z 54 štafet zařadili na hezké 9. místo.

I v rodinném běhu na 3 km jsme měli své zástupce, kde nejlepší výkon předvedla žákyně Nikola Vápeníková, která mezi ženami doběhla na 1. místě.

Rodinný běh absolvovali dále žák Anwar Bekai a student Václav Kepič.

Depotní tým tvořily žákyně Eliška Berková a Angelina Kostyshyn, které nám hlídaly osobní věci a byly ozdobou naší výpravy.

Úkolu fotoreportéra a rádce v jedné osobě se na výbornou zhostil Petr Kofroň alias Mirek Dušín.

Pedagogický sbor šel příkladem a kantoři ve složení: Ida Vohryzková, Eva Lopatová, Milan Prexler,Václav Votrubec a Pepan Nedvěd běželi celý 21,0975 km ½ maraton.

Atmosféra celé sportovní akce byla úžasná a věříme, že i příští rok se rádi všichni zúčastníme.

Fotografie z akce