Domů > Škola > Akce školy > Naši záchranáři na dopravní soutěži mladých cyklistů

Naši záchranáři na dopravní soutěži mladých cyklistů

23.5.2016

Studenti oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář pomáhali se zajištěním cyklistické soutěže
pro děti.

Poděkování organizátorů soutěže:

Zdravím všechny

ve dnech 17. a 18. května 2016 proběhlo na dětském dopravním hřišti v Litoměřicích a v penzionu Stará Oleška krajské kolo "Dopravní soutěže mladých cyklistů" Ústeckého kraje.
Soutěž měla naprosto hladký a pohodový průběh. V obou kategoriích zvítězila ZŠ O. Jaroše Louny, která bude Ústecký kraj reprezentovat na Celostátním finále v Nymburce.
Touto cestou velice děkujeme Ústeckému kraji jako hlavnímu organizátorovi, který celou soutěž rovněž financoval a věnoval ceny pro nejlepší jednotlivce. KŘ POLICIE ČR - službě dopravní policie ÚK za přístup všech příslušníků, kteří se na této akci podíleli jako hlavní rozhodčí i rozhodčí jednotlivých disciplín. Pracovníkům DDM ROZMARÝN v Litoměřicích za super servis na jejich krásném DDH. Městské policii Ústí nad Labem za skvělou práci. Velký dík patří také záchranářům z ústecké Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední školy zdravotnické; i výpočetnímu středisku z Kadaně.
Za ceny pro všechna družstva děkujeme též
Zdravotní pojišťovně MV ČR, která je tradičním partnerem této akce.
Ještě jednou všem veliké díky a za rok opět naviděnou.

Veronika Křížová-Dvořáčková - ředitel soutěže
Honza Pechout - odborný garant
______________________________________________________________________________________

Soutěž_1.jpgSoutěž_2.jpg