Domů > Škola > Akce školy > Odborné školení firmy Heraus Kulzer - obory AZT a DZT

Odborné školení firmy Heraus Kulzer - obory AZT a DZT

30.8.2016

TÉMA KURZU:   Signum moderní kompozitum v praxi

DATUM a MÍSTO KONÁNÍ: 30. 8. 2016,  VOŠZ a SŠZ Ústí nad Labem

Školitel -  Jiří Taufer,  Praha

Asistent školitele - Radim Píštěk

Martin Kutáč - country manager firmy Heraus Kulzer

V prostorách naší školy jsme přivítali zástupce firmy Heraus Kulzer. Vyučující oboru zubní technik se zúčastnili školení na nově zakoupeném materiálu Signum copozite a Signum Ceramis. Nejprve proběhla hodinová teoretická přednáška se zajímavou prezentací nového fotokompozitního materiálu. Po přesunu do laborek jsme pod dohledem školitele pana Jiřího Taufera z Prahy, zpracovávali tento materiál, abychom zkušenosti mohli předávat našim žákům a studentům. Dozvěděli jsme se mnoho cenných rad a zkušeností při nanášení hmot. Jako bonus, nám předvedl pan Taufer modelaci a kompletní dokončení laboratorně zhotovené onleye – kompozitní výplně.

Celý kurz byl zakončen certifikátem.

Miroslava Hnízdilová
odborná vyučující oborů AZT a DZT