Domů > Škola > Akce školy > Pochvala pro našeho maséra Ondřeje Poskočila

Pochvala pro našeho maséra Ondřeje Poskočila

3.6.2015

Dobrý den,

chtěla bych tímto vyslovit pochvalu pro vašeho studenta-maséra Ondřeje Poskočila, který vykonával svou praxi maséra zde v domově důchodců Na výšině v Dubí. Onen student pracoval velmi pečlivě, svědomitě, všichni klienti zvláště klientky byly velice spokojené s jeho prací i velice citlivým a pozorným přístupem ke klientům.

Pevně věřím, že podobně svědomití citliví jsou všichni vaši studenti i studentky, že se z nich stanou výborní maséři a také výborné, svědomité zdravotní sestřičky, že všichni budou ke své práci přistupovat stejně svědomitě, citlivě a pečlivě jako student Ondřej Poskočil, a že všichni opravdu nejen poskočí, ale vyskočí ve svých oborech hodně vysoko.

Za spokojené klientky Eva Vondráková, Marie Dřevěná, Božena Kotoulková, Miluše Haladová a všichni ostatní klienti a klientky, kteří využívali jeho masérských služeb.

Já sama jsem absolventkou střední zdravotnické školy v Mostě, studovala jsem ji při zaměstnání a maturovala v r. 1967 -e svých 24 letech. Nyní jsem už ve svých 72 letech jako klientka ve zdejším domově důchodců.

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů ve vaší pedagogické práci

Eva Vondráková a výše jmenované klientky.