Domů > Škola > Akce školy > Předvánoční akce s nadílkou pro děti z dětských domovů

Předvánoční akce s nadílkou pro děti z dětských domovů

5.12.2013

Tradiční předvánoční akce s nadílkou pro děti z dětských domovů na Severní terase, Střekově a v Masarykově nemocnici.

Tentokrát byla zajištěna nejen současnými, ale i bývalými studenty naší školy a radost dětí z dárečků hravě přelstila a překonala strach z čertů. Velikou roli sehrál náš Mikuláš - Vláďa Trnka z 3. ročníku DZZ, který je oporu celého týmu! Naše vzájemná spolupráce už trvá dlouhé roky a Vláďa je stmelující prvek naší mikulášsko-andělsko-čertovského skupiny. V roli čertů se už tradičně objevují Honza Trnka ze DZZ 2 a náš bývalý student stále zajišťující sponzorské dárky pro děti Vojta Fišera. Oba ďáblové byli víc milí než strašící a děti se dokonce k jejich chlupatým kožichům i tulily a ochotně se, samozřejmě po předání dárečků, s čerty a celou skupinou nadpřirozených bytostí fotily. Děti uklidnila a pohladila naše krásná andělská dvojice v podobě Bětky Blahníkové z DVS 1 a Monči Vaňkové ze ZA 4 a dalšího andílka kamarádky našeho týmu, Miládky.
Za sebe bych ráda poděkovala celé své sestavě lidí o kterých píšu. V předvánočním shonu si dokážou každý rok najít čas na to, aby sháněli pro děti dárky a aby si společně s dětmi rozdávání dárečků užili. Zároveň děkuji všem pedagogům i nepedagogickým pracovníkům a žákům a studentům školy za dárky, které pro děti každoročně přináší, protože bez vás by to totiž také nešlo.... Díky Ála Vekrbauerová

Foto z akce