Domů > Škola > Akce školy > Školková mise našich diplomovaných dentálních hygienistek

Školková mise našich diplomovaných dentálních hygienistek

20.6.2019

Studentky VOŠ oboru Diplomovaná dentální hygienistka absolvovaly v červnu další ze sérií motivačně edukačních instruktáží v mateřských školkách s názvem "Zoubky jako perličky". Celkem se těchto aktivit zúčastnilo přes 300 dětí předškolního a batolecího věku.

Zapojily jsme už i skupiny dětí od 2 a půl let a naše zoubkové hraní mělo velký úspěch. Zájemců ze strany vedení školek, paní učitelek i rodičů stále přibývá. Navštívily jsme celkem 6 mateřských školek s dětmi z  Ústí nad Labem Kamenného vrchu – MŠ Kameňáček, Střekova – MŠ Karla IV, Skřivánku – MŠ Zdravíčko, Krupky, Soběchleb, Jílového a Rtyně nad Bílinou.

Těšíme se, že i v následujícím školním roce budeme moci v těchto prospěšných a potřebných aktivitách pokračovat.

Mgr. Alena Vekrbauerová

Diplom