Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Domov mládeže > Aktuality Domova mládeže > Krásný úspěch našich dívek v soutěži o nejhezčí velikonoční výrobky

Krásný úspěch našich dívek v soutěži o nejhezčí velikonoční výrobkyDatum konání:
16.4.2014

     Slavnostní setkání náměstkyně hejtmana a zástupců Krajského úřadu se zaměstnanci a žáky školských zařízení Ústeckého kraje se konalo v důstojném prostředí Muzea města Ústí nad Labem.

     V rámci nabitého programu měli návštěvníci možnost obdivovat pěvecká a taneční vystoupení souborů základních a středních škol i dětských domovů. Organizátoři akce si ovšem pro účastníky připravili také soutěže o nejhezčí velikonoční výrobky, na kterou se svědomitě připravovala pětice našich dívek, konkrétně Vanessa Houngbendji, Simona Kolínská, Markéta Steinertová (všechny žákyně VOŠZ a SŠZ),  Veronika Procházková a Adéla Doležalová (obě Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala), v čele s paní vychovatelkou Miroslavou Tržilovou.               

     S   potěšením   musíme  konstatovat,  že  si dámy vedly  více  než  dobře: v   rámci    soutěže  o   nejhezčí  velikonoční   mazanec v napěchovaném poli konkurentů nenacházíme přemožitele a odvážíme si pohár za 1. místo; úspěch slavilo také netradiční vejce z perníku, za které získáváme krásné 2. místo. Z akce tedy odcházíme nejen příjemně, skoro již velikonočně naladěni, ale také s pocitem "sladkého" vítězství...   ;-)