Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Domov mládeže > Aktuality Domova mládeže > Oznámení v souvislosti s uzavřením DM (průběžně aktualizováno)

Oznámení v souvislosti s uzavřením DM (průběžně aktualizováno)Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu je s účinností od 10. 3. 2020 až do odvolání Domov mládeže pro všechny ubytované uzavřen. Ti odjíždějí do svých domovů nejpozději do dnešní 18. hodiny. V souvislosti se zrušením dnešní večeře činí úhrada za stravu pouze 18,- Kč (snídaně + svačina) pro žáky SŠ a studenty VOŠ, event. 17,- Kč  (snídaně) pro studenty UJEP.

Sledujte webové stránky školy, kde budeme průběžně aktualizovat informace vztahující se k tomuto opatření.

 

*aktualizace dne 13. 3. 2020:  Připomínáme, že budova Domova mládeže je pro všechny až do odvolání uzavřena. Zároveň upozorňujeme, že na základě rozhodnutí paní ředitelky (dle VŘ, čl. 1, odst. 2.1) se úhrada za ubytování za měsíc březen sníží všem ubytovaným na polovinu.

 

*aktualizace dne 23. 3. 2020: Ve výjimečných případech a za zpřísněných opatření umožníme vyzvednutí věcí zanechaných v DM, jež nutně potřebujete. Všichni, kteří tak mají v plánu učinit, si svou krátkou návštěvu v DM domluví telefonicky/mailem se svou vychovatelkou (v případě studentů UJEP s asistentkou pedagoga). Návštěvníci budou mít v souladu s vládním opatřením zakrytá ústa a nos rouškou či respirátorem.

 

*aktualizace dne 8. 4. 2020: Na základě rozhodnutí ředitelky VOŠZ a SŠZ, jež vychází ze stanoviska MŠMT, bude úplata za ubytování v DM krácena podle počtu dní, které bude ubytovaný absentovat v daném kalendářním měsíci, a to až do odvolání mimořádné situace. Úhrada za měsíc duben bude tedy prominuta v plné výši. Obdobně bude postupováno i v následujících měsících.

 

O dalších změnách Vás budeme informoval zde a na FB. V případě jakýchkoli dotazů volejte na 778 706 267 nebo pište na libor.prexler@szsvzs.cz. Buďte na sebe opatrní, vše zvládneme!