Domů > Škola > Akce školy > Motivačně edukační instruktáže v MŠ společně s Nadací Člověk v tísni

Motivačně edukační instruktáže v MŠ společně s Nadací Člověk v tísni

Nadace Člověk v tísni – Zoubky jako perličky

První z akcí našich obnovených přednášek v rámci motivačně edukačních instruktáží proběhla v listopadu 2022 ve spolupráci s Nadací Člověk v tísni tentokrát v Mojžíři. Studentky Tereza Munzarová a Katka Řeháková z 2. ročníku oboru Diplomovaná dentální hygienistka si připravily pro děti poutavé povídání, uzpůsobené jejich aktivitě a věku. Přivezly také řadu dárečků a diplomy. Akce proběhla v příjemné atmosféře. I přes to, že je práce s těmito dětmi mnohem náročnější, děvčata vše zvládla na výbornou. Zároveň vhodným způsobem poučily i přítomné maminky.

Děvčatům patří veliký dík, dárečky koupily ze svých vlastních zdrojů a přednášely ve svém volném čase.

Mateřská školka Koperníkova, Teplice

Druhá návštěva, tentokrát v mateřské škole v Teplicích, proběhla 18. listopadu 2022. Připravily si jí studentky Kamila Limberková a Naty Kozáková. I tato instruktáž předškolních dětí proběhla v příjemné, uvolněné atmosféře. Děti spolupracovaly a děvčata si s nimi užila velmi hezké chvíle. Pro lepší motivaci přišly studentky jako zoubkové víly.