Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Škola > Projekty > Aktuality > HEALTH4EU: Zástupci naší školy se chystají do Dordrechtu

HEALTH4EU: Zástupci naší školy se chystají do DordrechtuDatum konání:
24.3.2023

 

V květnu se zástupci žáků ošetřovatelských oborů a odborní učitelé zúčastní dalšího pracovního setkání v rámci projektu HEALTH4EU z programu Erasmus+.
V nizozemském Dordrechtu budou spolu s kolegy z dalších šesti evropských zemí pracovat na dalších příručkách pro budoucí studenty, ve kterých se blíže seznámí s moderním konceptem POZITIVNÍHO ZDRAVÍ (POSITIVE HEALTH).
Po výborných zkušenostech z pracovních setkání ve španělském Santanderu a řeckých Aténách je více než jisté, že i z Nizozemska zástupci naší školy přivezou řadu nových poznatků, zkušeností, nových kontaktů i přátelství.