Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Škola > Poděkování > Poděkování - Klinika úrazové chirurgie - Masarykova nemocnice v Ústí n/Labem

Poděkování - Klinika úrazové chirurgie - Masarykova nemocnice v Ústí n/LabemDatum konání:
30.11.2020

 

Vážená paní ředitelko,

 

dnes jsem si s vědomím vedoucí profesorky odborné praxe, Mgr. Smetanové, svolala studenty, kteří u nás pracují, ať už na pracovní povinnost, nebo jako zaměstnanci při studiu, abych jim „vysekla“ pochvalu a velké díky.

 

Když jsem na konci října obdržela informaci, že budeme místo stanice U1 otvírat covidovou jednotku a ještě navíc, že budeme mít 32 lůžek, místo našich 15, chtělo se mi utéct. Důvod byl prostý – s 5 sestrami to prostě nedám.

 

ALE díky hlavní sestře a díky Vám jsem dostala úžasnou partu mladých lidí, kteří se ničeho nebáli a úplně přirozeně „vpluli“ mezi nás a stali se naší součástí. A navíc dvě z vašich učitelek odborné praxe „prostě“ nastoupily do směn také J.

Spolupráce se všemi byla naprosto bezproblémová, úžasná.

 

A tak jak jsem dnes řekla studentům, chtěla bych napsat i Vám – i přesto, že ještě nemají „diplom v kapse“, pro nás už ty opravdové sestřičky jsou.

Strašně moc nám pomohli.

 

 

Prosím, pokud to půjde, ještě jednou - Safinu Ferdousovi, Sarah Šmídové, Hance Beranové, Elišce Richterové, Adélce Janouškové, Ondřejovi Matičkovi, Kristýnce Bernardové, Lence Jahodové a Verunce Wiesnerové - za nás všechny moc poděkujte.

Obrovské díky samozřejmě patří i Mgr. Hrubanové a Mgr. Králové.

 

Děkuji Vám, do praxe jste připravili úžasné lidičky.

 

 

Ing. Bc. Soňa Brabcová

vrchní sestra

Klinika úrazové chirurgie

Krajská zdravotní, a. s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.